נוסחי כתב תביעה קטנה לשימוש האישי שלכם

כמה דגשים לפני הכל:

קיבלתי הודעת ספאם

חוק הספאם קובע כי כל אדם רשאי לתבוע בגין הודעת ספאם את מפיץ ההודעה וזאת אף ללא הוכחת נזק. לכן אם קיבלתם הודעת ספאם מבלי שנתתם אישור למשלוח, זה הזמן לפעול.

הזמנתי חופשה והיא רחוקה ממה שהובטח לי

החופשה שהזמנתם רחוקה ממה שהובטח לכם ע"י סוכנות התיירות? קרה לכם נזק כלשהו בנופש שהזמנתם?

הבטיחו לכם מלון 5 כוכבים עם ארוחת בוקר וקיבלתם מלון עם 3 כוכבים? זה הזמן לפעול.

קניתי מוצר מן החנות ואחרי זמן קצר הוא התקלקל

המוצר שהזמנתם רחוק ממה שרשום באתר האינטרנט? המוצר התקלקל אחרי זמן קצר? המוצר לא הגיע במועד שהובטח באתר או בכלל לא הגיע? אם שירות הלקוחות של האתר לא נענה בפניכם, זה הזמן לפעול.

עשיתי תאונה והנהג הפוגע לא מוכן לשלם על הנזקים

עשיתם תאונת דרכים ואין לכם ביטוח או לצד השני ביטוח בתוקף? זה לא הסוף, , יש באפשרותכם לתבוע את בעלי הרכב או נהג הרכב בבית המשפט לתביעות קטנות. זה הזמן לפעול.

שילמתי לאיש מקצוע והוא לא סיפק את העבודה

זה יכול לקרות לכל אחד, הזמנתם איש מקצוע שיטפל לכם בתקלה, שילמתם לו את מיטב כספכם והתקלה לא טופלה, או אפילו הוחמרה והוא אינו מוכן לקחת אחריות? זה הזמן לפעול.

השכן גורם לי נזק יומיומי

השכן פלש לשטח שלכם? או גורם לכם נזק כלשהו על בסיס יומי - רעש חזק, כלב טורדני, ריחות לא נעימים וכו' ולא טיפל בבעיה הזאת], אף לאחר שהתרעתם בפניו?

זה הזמן לפעול.

הזמנתי מוצר באינטרנט, שילמתי והוא מעולם לא הגיע

קרה לכם שהזמנתם מוצר מאתר אינטרנט ישראלי, זמן האספקה המובטח חלף והמוצר טרם הגיע? אם יצרתם קשר עם שירות הלקוחות של האתר והם מתנערים מאחריות ואינם מוכנים לספק לכם פתרון, זה הזמן לפעול.

נתתי הלוואה לאדם שאינו מחזיר לי את הכסף

רציתם לעזור לחבר או מכר, חתמתם על חוזה הלוואה, אך במועד הפירעון החבר לא מחזיר את ההלוואה ולא מעוניין להחזירה אף לאחר שהתראתם בפניו? זה הזמן לפעול.

לכל שאלה או בעיה, שלחו לנו מייל:

שימו לב: האתר אינו מעניק ייעוץ משפטי ואינו מהווה תחליף לשכירת שירותים משפטיים מכל סוג שהוא. השירות הנו סיוע טכני בלבד של הכנת כתב התביעה.

תביעה קטנה בבית משפט לתביעות קטנות הינו הליך פשוט ומהיר בו כל אדם פרטי יכול לממש את זכותו לפיצוי בגין נזק שנגרם לו ע"י גורם ספציפי. סכום התביעה המירבי שניתן לתבוע עומד על 34,000 ש"ח.

עיצוב ובניית אתרים - דיגיטל יזמות

כל הזכויות שמורות לבעלי האתר, ואין לעשות שימוש במידע והעיצוב, ללא הסכמה מפורשת בכתב מבעלי האתר.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now